Call Us : 111 111 1111

Email : companyname@support.com

Služby seniorom

Služby sú určené na pomoc seniorom, ktorí vyžadujú prítomnosť inej osoby pri rôznych úkonoch, ako napr. sprevádzanie k lekárovi, na ošetrenie či vyšetrenie, na úrady, nákupy, prechádzky a podobne. V prípade potreby je možný prevoz sociálnym taxíkom alebo prepravnou sanitkou.

Služby v trvaní od 2 do 8 hodín poskytujú skúsené opatrovateľky denne alebo niekoľkokrát do týždňa podľa potreby klienta, na základe jeho žiadosti a písomnej zmluvy medzi Empatia, n.o. a klientom.

Služby poskytujeme iba v MČ Petržalka a Staré mesto.

 Rozsah poskytovaných výkonov
  •  Sprevádzanie k lekárovi, na vyšetrenie či ošetrenie, do nemocnice, na úrady, na nákupy, na kultúrne podujatie, a iné sprevádzanie podľa potreby.
  • Prechádzky
  • Starostlivosť o nechty na nohách
V prípade,  ak potrebujete odborné ošetrovanie chronických rán alebo preležanín informácie nájdete na www.osetrovaniedoma.sk alebo nám zavolajte na 0911 427747  alebo 02/62245607.
Ošetrovanie rán indikované lekárom je hradené zo zdravotného poistenia. 

 

Objednávanie služieb

Služby si objednajte emailom na opatrovanie @ opatrovaniedoma . sk alebo telefonicky na čísle 02/ 6224 5607, pripadne nechajte odkaz na odkazovači, Vaše meno a telefónne číslom zavoláme Vám.

Hradenie služieb

Služby pre seniorov nie sú hradené zo sociálneho alebo zdravotného poistenia, za služby platí klient. Cena sa pohybuje od 7,5 € do 8,5 € za hodinu v závislosti od výkonov a zdravotného stavu klienta. V prípade záujmu si vyžiadajte podrobný cenník služieb.
Preprava taxíkom alebo sanitkou sa spoplatňuje osobitne.